Szkoła w Podczelu


zapraszamy do odwiedzenia strony: www.dzienbezsmiecenia.pl


Nabór uczniów do gimnazjum

Zarządzenie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Podanie o przyjęcie do Gimnazjum nr 4


 Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

na rok szkolny 2015/2016

Informujemy, że od 27 kwietnia 2015 r., od godz. 00.00 do 8 maja 2015 r. do godz. 15.00, będzie prowadzona elektroniczna rekrutacja uzupełniająca do trzech placówek przedszkolnych: Miejskiego Przedszkola Integracyjnego, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 7 i oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 5 i Zespole Szkół. . Zapraszamy rodziców zainteresowanych zapisem dzieci na nowy rok szkolny do zapoznania się z ofertą placówek na stronie www.przedszkole.kolobrzeg.vnabor.pl oraz z zasadami rekrutacji.


 Zapisy do oddziałów przedszkolnych 2015/2016

Regulamin elektronicznej rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg


 Nabór uczniów do klas pierwszych szkoły podstawowej 2015/2016


Zbieramy nakrętki

Od marca do końca maja  trwa akcja „Nakrętki”. Zważone woreczki oddajemy  do biblioteki szkolnej do p. Marioli Nadziejko, najlepiej w środę w godz. 8.00- 8.45.

Maj 22, 2015 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

W dniu 20 maja uczniowie Gimnazjum nr 4 wzięli udział w powiatowych zawodach lekkoatletycznych, które odbyły się na stadionie w Białogardzie.

więcej

Maj 20, 2015 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Wizyta uczniów gimnazjum w hotelu Arka Medical Spa

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie kl. I i kl.II gimnazjum mieli możliwość zwiedzenia hotelu Arka Medical Spa w Kołobrzegu i poznania specyfiki pracy na różnych stanowiskach. Gimnazjaliści zobaczyli trzy restauracje, bazę sportową, zabiegową i spa. Obejrzeli film w hotelowym kinie nt. obiektu.
więcej

Maj 20, 2015 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Nie pal przy mnie, proszę !

W ramach zajęć świetlicowych w  naszej szkole, został zrealizowany program edukacji antynikotynowej- „Nie pal przy mnie, proszę”, który był  adresowany do uczniów klas I-III SP. Jego celem było zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie wiedzy w zakresie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu. Podczas zajęć dzieci wykonywały prace plastyczne, odbyła się projekcja filmu a w pogłębianiu informacji towarzyszyła im wesoła wiewiórka Wiki.

więcej

Maj 20, 2015 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności