Szkoła w Podczelu


PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ważny od 8 września 2014r.


 AKCJA – „KASZTANY”
W tym roku już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji zbierania kasztanów, która trwa do 30 października br.
Tego dnia zostaną one zważone i zabrane, a pieniądze uzyskane z ich sprzedaży będą przeznaczone na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie, którzy zbiorą największą ilość kasztanów, zostaną nagrodzeni.
Kasztany prosimy przynosić do szatni w każdą środę w godzinach 8:00 do 8:45.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tej akcji.

Wrzesień 29, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Akademia odkrywców

Dnia 29 września gościliśmy w naszej szkole Akademię Odkrywców. Uczniowie mieli możliwość bezpośrednio uczestniczyć w doświadczeniach, obserwować zjawiska fizyczne i świetnie się bawiąc, poszerzać swoją wiedzę.
W zajęciach wzięli udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół, którzy aktywnie i z wielkim zainteresowaniem słuchali prezentujących eksperymenty, zadawali mnóstwo pytań i wykorzystywali wiedzę zdobytą w szkole.
W tej atrakcyjnej formie nauki nasi uczniowie mogli uczestniczyć dzięki Fundacji PGNiG ODKRYWCY NAUKI. Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

więcej

Wrzesień 29, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

75 rocznica powstania Podziemnego Państwa Polskiego

W naszej szkole już od czwartku 25 września rozpoczęły się obchody 75 rocznicy powstania Podziemnego Państwa Polskiego. Na szkolnym korytarzu pojawiły się okolicznościowe wystawy, które miały na celu przybliżyć uczniom sylwetki przywódców Polski Walczącej i zapoznać ich z najważniejszymi wydarzeniami historycznymi tego okresu.
Natomiast w sobotę 27 września uczennice klasy IIB gimnazjum uczciły pamięć żołnierzy spod znaku Polski Walczącej, zapalając znicze pod pomnikiem na kołobrzeskim cmentarzu.

więcej

Wrzesień 29, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Projekcja filmu o Wielkiej Brytanii

Dnia 26 września 2014 roku, w naszej szkole została zorganizowana projekcja filmu dotyczącego najważniejszych aspektów życia w Wielkiej Brytanii. Odbyło się to w związku z Europejskim Dniem Języków. Prezentacja została przygotowana w języku angielskim przez uczniów klasy III A gimnazjum.

Zapraszamy do obejrzenia FILMU

Wrzesień 26, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności