Szkoła w Podczelu

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ważny od 10 listopada 2014r.


 INFORMACJA DLA RODZICÓW

dotycząca dofinansowania do posiłków w kołobrzeskich przedszkolach i szkołach.


PRÓBNY SPRAWDZIAN DLA KLASY VI:

25 LISTOPADA 2014      ORAZ      8 STYCZNIA 2015

PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE DLA KLASY III:

9, 10, 11 GRUDNIA 2014


Listopad 19, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

W czwartek rano dzieci uczęszczające na świetlicę przygotowywały świeży sok warzywno-owocowy. Najpierw dokładnie umyliśmy wszystkie produkty, a następnie przy pomocy specjalnej maszyny dzieci wyciskały sok z marchewki, buraczka, jabłka, cytryny, pomarańczy i grejpfruta. Podczas pracy rozmawialiśmy o właściwościach odżywczych warzyw i owoców oraz o ich roli w codziennej diecie każdego człowieka. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Wszyscy z wielkim apetytem degustowali zrobiony przez siebie napój. To były bardzo pyyyszne i udane zajęcia!

więcej

Listopad 19, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Sukces w konkursie fotograficznym

W czwartek (13 listopada 2011) dyrektor RZGW w Szczecinie Pan Andrzej Kreft ogłosił finalistów oraz zwycięzców konkursu fotograficznego „Woda – samo życie” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa Zachodniopomorskiego, w którym wzięło udział łącznie 96 uczestników, którzy nadesłali 296 zdjęć. Wyłoniono 3 pierwsze miejsca oraz 12 wyróżnień. Zdjęcie autorstwa Bartłomieja Pawlickiego z Gimnazjum nr 4 w Kołobrzegu zostało zakwalifikowane do finału (wyróżnienie).
Znalazło się ono w okolicznościowym kalendarzu RZGW na lata 2014/15, którego premiera odbyła się wraz z ogłoszeniem wyników.

więcej

Listopad 17, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności

Sałatkowy bufet w Ia

W ramach zajęć o zdrowym odżywianiu, dzisiaj w klasie pierwszej królowały owoce. Zanim dzieci zaczęły przygotowywać sałatki, uczyły się ważyć produkty. Najpierw na prawdziwej wadze z odważnikami, a potem na samodzielnie skonstruowanej w klasie wadze z wieszaka i torebek foliowych. Po przygotowaniu sałatek, urządziliśmy w klasie sałatkowy bufet w formie szwedzkiego stołu. Niektóre dzieci przygotowały kolorowe kanapki. Wszyscy mogli spróbować przysmaków  przyrządzonych przez kolegów. Było pysznie i zdrowo!

więcej

Listopad 14, 2014 · admin · No Comments
Posted in: Aktualności